Brak połączenia z HA

Witam, dziś pojawił się problem z komunikacji z HA po zewnętrznym adresie https://mojadomena.duckdns.org:8123. Gdy loguję się po wewnętrznym adresie https:/ip:8123/ wygląda że jest OK. HA postawione na proxmoxie, dziś nie wykonywałe żadnych aktualizacji, odtworzyłem wczorajszy backup ale też nie pomogło. Proszę o sugestie gdzie szukać problemu.

Na koncie duckdns masz prawidłowy adres IP? Dostawca nie zmienił?
Sprawdź czy zgadza się z tym co podaje np. https://www.moje-ip.eu
Logi duckdns na HA powinny pokazywać aktualne IP co 5minut u mnie tak wygląda

Zacznij od weryfikacji czy napewno nazwa mojadomena.duckdns.org wskazuje na Twój publicznym adresie IP, potem zweryfikuj czy na routerze, który robi przekierowanie portów do HA pojawią się ruch, do testów możesz użyć strony Domain Dossier - Investigate domains and IP addresses, get owner and registrar information, see whois and DNS records, skorzystaj z opcji DNS record i Scan port.

Panowie dzięki za reakcje. Po paru godzinach zaczęło działać normalnie w tej chwili adre IP w Duckdns jest ok. Ale przy całym tym zamieszaniu zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Nawet jak logowałem się po lokalnym adresie IP nie wszystko działało płynnie największy problem był z dostępem do historii. Może problem leży w bazie danych. Problem sprzętu raczej to nie jest mam procesor i5, 16 GB RAM i dysk ssd na złączu m2. Instalacja HA na proxmox. Zaglądałem do prxmoxa na obciążenie i tam było wszystko w normie procesor około4% ram na poziomie 4gb.
Edit: zastanawiam się nad rezygnacja z duckdns i wykupieniem subskrypcji nabucasa pozwoliło by to na zamknięcie portów na routerze. Macie może już doświadczenie z tą usługa.

Proponuję założyć nowy wątek bo nie wszyscy czytają wszystko na forum.