ArturHome
Czujnik NTC 10K w ESPHome
Kanał YT ArturHome
Szybkie porady
esphome
,
ntc
,
adc
RobinI30
(RobinI30)
November 24, 2022, 1:02pm
21
Ja wiem - na “ulepy” mam alergię
← previous page