Dodanie zakładki Xiaomi vacuum

No niestety chyba jednak coś jeszcze źle

Jeszcze gdzieś trzeba jakieś pliki wrzucić?
Bo encje z odkurzacza już mam i działają tylko został temat karty

Z komunikatu No card type found wynika, że w systemie nie ma template custom’owej (niestandardowej) karty stack-in-card, której chcesz użyć. Trzeba taki template wgrać wcześniej.

Tak jak pisze @macek, wgraj sobie stack-in-card z HACS

Zainstalowałem i niestety dalej blad

Musisz sprawdzić czy wcięcia masz ok.

A ta kartę powinienem widzieć w kartach?

Nie, ta karta się nie pojawia do wyboru w lovelace

Czyli szukać błędu w kodzie który dodaję?

Pokaż aktualny błąd.

Hmm może jeszcze o czymś zapomniałem

Coś jeszcze ominelem?

Nic nie ominąłeś, ja miałem podobnie (też z tego kodu korzystałem) i problem był z wcięciami - udostępnił bym Ci ale będzie to samo.
Mój sposób był taki, że wywaliłem prawie cały kod i doklejałem kolejne elementy, niwelowałem błąd i kolejny element wklejałem, itd. Dzięki temu udało mi się stworzyć to co chciałem na podstawie tego kodu. Żmudna praca, ale skuteczna. Ja osobiście nie znam CSSa, ale metodą prób i błędów da się osiągnąć zamierzony cel. Próbuj i daj znać jaki efekt.

Ok dzięki za informacje spróbuję tak jak mówisz a obrazki do jakiego folderu wrzucić?

Do jakiego chcesz, możesz sobie utworzyć folder, tylko musisz odpowiednią ścieżkę podać.

Ok a mógł byś pokazać 1-4 linę kodu bo chyba tam u mnie gdzieś problem jest

Zrobiłem Ci zdjęcie, żebyś widział jak to wygląda

Jeszcze jak byś był tak uprzejmy i w wolnej chwili wrzucił byś mi swój kod to bym sobie sprawdził mniej więcej bo już na początku miałem źle według twojego

Tylko weź po uwagę, że ja zmieniałem pod siebie, zmieniałem wszystkie sensory itp. Ja mam całkiem inny robot, więc sensory i funkcje są inne, może nie wszystkie.

Moja karta:


Ale przynajmniej już coś widać :wink:
jeszce tylko jakos liste ogarnac i bedzie ok
dzieki za pomoc

Krok po kroku i osiągniesz to co potrzebujesz. Ja zrobiłem na podstawie tej karty inne do innych urządzeń.

Coś tam się udało poskładać tylko mam problem bo dzialaja tylko przyciski start stop zatrzymaj wróć do bazy oczywiście zmieniłem w kodzie na odpowiadające do mojego
Ale też zauważyłem że jak zmienię np ilość wody a w app mihome Żninie prędkość to woda się zmienia