Problem z wysyłaniem smsóe przez Clickatell

Witam,

od jakiegoś czasu korzystam z serwisu Clickatell do wysyłania smsów z mojego NAS-a, pomyślałem sobie że warto uruchomić taką funkcjonalność w HA. Niestety nie działa mi to tak jak bym chciał. Korzystam z doinstalowanego noda w NR o nazwie node-red-clickatell. Problem jest dość dziwny bo jeśli nod clickatell podłącze tylko do nodu inject to wszystko jest ok, bez względu na to co ustawie do wysyłania w inject-cie. Natomiast jeśli noda clickatel użyje w dowolnym miejscu procesu to nie działa, dostaję błąd “ERR: 105, Invalid Destination Address”. Przykładowy proces, który właśnie tak się zachowuje:

Mam w HA skonfigurowaną integrację z Clickatel więc teoretycznie mógłbym zamiast dedykowanego nodu użyć nodu call service ale nie wiem jak go ustawić, w poniższej konfiguracji dostaję API Error.
obraz

ktoś ma jakieś doświadczenia albo pomysł jak to ugryźć?

Najprościej zajrzeć do menu Narzędzia deweloperskie → zakładka USŁUGI i wybrać usługę notify, system podpowie usługę związaną z Clickatel oraz całą konfigurację do tej usługi. Wszystko to możesz wykorzystać bezpośrednio w Node-RED w node call service.

Właśnie w narzędziach deweloperskich nie znalazłem żadnej podpowiedzi, w sensie wystarczyło tylko w usłudze wpisać treść wiadomości i działało. Natomiast poradziłem sobie wpisując przykładowe dane w nodzie call service żeby zakumać składnię.