Alternatywa dla CC2531

A gdzie jest tak napisane? Ja wyczytałem tylko, ze aktualnie nie ma ich w magazynie i można zapłacić i czekać na dostawę

1 polubienie

Zamówiłem w poniedziałek, wczoraj dostałem info z DHL o przesyłce, dzisiaj odezwała się agencja celna z procedurą nałożenia cła.

Gdzie tak szybko mają ?
można linka ?

Na oficjalnej stronie pomimo komunikatu o braku.

Edit: Dongle dostarczony do mnie dzisiaj (2021-10-15) rano.

Napisz coś więcej, jak się spisuje?

Na początku pojawił się problem, o kórym pisałem tutaj: https://forum.arturhome.pl/t/rozlaczanie-sonoff-zigbee-3-0-dongle-plus/3393/2
Po usunięciu Conbee II działa bez żadnego problemu. Ale to dopiero kilka dni. Podłączonych jest ponad 40 urządzeń.

Z ciekawości zapytam: ile wyszło finalnie z opłatami?

Żadnego cła nie nałożyli, więc tyle co na stronie ($) 9,90 + 29,24 DHL + 2,28 TAX = 41,42

Dzięki. Widzę, że jeżeli ma być na szybko, to opłaca się jednak CC2652p w polskiej dystrybucji.

Podajcie mi namiar na najnowszy firmware

Czary mary, szklana kulo: do jakiego urządzenia użytkownik chce najnowszy firmware? :grin: Troche z ironią ale nie ma pojęcia jakie masz urządzenie.

Przepraszam :slight_smile: CC2652P v4 :wink:
CC2652P_E72_20210319.zip - podają że ten jest wskazany ? Co w nie wgrywacie ?

Nie wrzucaj najnowszego. Pozostań przy 20210319.

Post został podzielony na nowy temat: [Sprzedam] CC2652P

A tu jego test.

Szukam czegoś w zamian za cc2531, który odmówił współpracy. Na obecną chwilę jaka jest najlepsza alternatywa? Czy CC2652p to obecnie najlepszy wybór (u mnie współpraca z Z2M), a co nie tak z nowym sonoffem?

@Krzysztof_Odorowicz
Może to brzmi nieprawdopodobnie w dzisiejszych czasach, ale niektórzy z nas przebywają w miejscach, gdzie się nie da normalnie oglądać YT (zbyt wolna sieć GSM), czy mógłbyś streścić to wideo w jednym zdaniu?

Proszę bardzo. Ten Brytyjczyk opowiadał o tym, że miał bardzo duże problemy z dołączeniem urządzeń bez względu na to czy miał zainstalowane oryginalne oprogramowanie fabryczne czy zainstalował nowy soft z GitHuba. Jednak film zamieszczony przez rafkana z 13 października chyba, odnosi się między innymi do tego materiału i jego autor nie stwierdza takich objawów. Wydaje mi się że Brytyjczyk coś źle konfigurował. W mojej ocenie fajny koordynator. Pozdrawiam Krzysztof

2 polubienia

Mam dongla od ponad miesiąca na fabrycznym oprogramowaniu - praktycznie zapomniałem o problemach z Zigbee. Wszystko działa, urządzenia podłączają sie błyskawicznie, nic nie wypada z sieci.

1 polubienie

Śledzę temat i głównie są pozytywne opinie, nawet po zmianie softu.