Automatyzacja, jeśli pobór energii spadnie poniżej wartości przez 3 min

Nie mam pomysłu co jest źle.

ALE

“Ja tu tylko sprzątam” = pilnuję tu porządku, to jeszcze nie znaczy, że znam rozwiązania wszystkich rozwiązywalnych problemów, nawet jeśli wydają się być banalne lub są takie w istocie. Analiza nawet prostego problemu wymaga jednego cennego zasobu - czasu…

Z pewnością zajrzy tu jeszcze ktoś inny, fajnie, że dowiedziałeś się jak dobrze publikować kod - dzięki za edycję…


a teraz z innej beczki = OFF TOPIC

Ale odpowiedź na moje pytanie jest ważna ze względu na planowaną przebudowę działów forum:

Pytanie nr 1
Dlaczego pytanie dotyczące swojego nierozwiązywalnego problemu umieściłeś w dziale “Szybkie porady”, skoro nie wiesz czy porada będzie szybka, ani czy w ogóle problem jest rozwiązywalny?

(ten akurat chyba jest rozwiązywalny, to pasta z innych wątków, ale odpowiedź jest nam potrzebna)

Ten dział (Szybkie porady) jest przeznaczony do dzielenia się szybkimi poradami (tylko ma chyba zły tytuł - może warto pozbierać jakieś propozycje na pasującą nazwę?), a nie do próśb o szybką pomoc - na naszym forum zawsze pomoc jest najszybsza jaką jesteśmy w stanie wykrzesać :upside_down_face:

No i w związku z tym
Pytanie numer 2
Jaką nazwę powinien Twoim zdaniem mieć ten dział, by prośby o pomoc od razu znajdowały się w najbardziej pasującym dziale, a nie tutaj?