Błąd w node red

Cześć,

Używam HA od niedawna, zacząłem eksplorować też node red, początkowo wszystko było poprawnie, ale od jakiegoś czasu pojawił mi się druga wartość w polu serwer, niestety nie wiem kiedy to się stało, w każdym razie wydaje mi się że to powoduje błąd Error: no credentials provided, ktoś może mial podobne problemy ?
Skad tak druga wartość ? Jak to naprawić i usunąć ?

obraz
obraz

Stało się gdy importowałeś obcy proces. Pytał wtedy czy importować kopię.
Kliknij trybik i sprawdź co jeszcze zaciągnąłeś

Tak masz racje, było to na początku nie do końca czytałem i rozumiałem co się dzieje. Faktycznie był jeszcze jeden element, skasowałem i udało się usunąć ten zapis. Dziękuje za szybką pomoc !

Witam
A ja mam troszke inny problem. Teraz Node Red nie wstaje. Probowałem Whatsapp’a zainstalowac i wszystko padło.

3 Dec 19:09:53 - [error] [server:6e9513bd.3f70cc] Error: No credentials provided
[19:09:53] INFO: Starting NGinx…
3 Dec 19:09:54 - [info] [whatsappLink:Web] Status : Initializing Whatsapp…
3 Dec 19:09:54 - [info] Started flows
3 Dec 19:09:54 - [red] Uncaught Exception:
3 Dec 19:09:54 - [error] Error: Failed to launch the browser process! spawn /config/node_modules/puppeteer/.local-chromium/linux-982053/chrome-linux/chrome ENOENT
TROUBLESHOOTING: https://github.com/puppeteer/puppeteer/blob/main/docs/troubleshooting.md
at onClose (/config/node_modules/puppeteer/src/node/BrowserRunner.ts:268:9)
at ChildProcess. (/config/node_modules/puppeteer/src/node/BrowserRunner.ts:257:9)
at ChildProcess.emit (node:events:517:28)
at Process.ChildProcess._handle.onexit (node:internal/child_process:290:12)
at onErrorNT (node:internal/child_process:477:16)
at processTicksAndRejections (node:internal/process/task_queues:82:21)

Pozdrawiam

Uruchom NR w trybie safe_mode: i usuń to co robi ci problemy.

Dziekuje za odpowiedź, ale niestety troszkę się pośpieszyłem i zainstalowałem od nowa nod’a. Konsekwencje takie iż straciłem parę automatyzacji. Nic, dopiero zaczynam zabawe. Dobrze wiedzieć o safe_mode: na przyszłość.
Pozdrawiam