Czytnik linii papilarnych na USB i HA

Dobry wieczór

Dołożyłem sobie do komputera czytnik linii papilarnych na USB. Działa. Poszukałem w Internecie i znalazłem projekty czytników linii papilarnych opartych o ESP jednak nie doszukałem się działających z USB. Mój czytnik to TrueMe firmy UPEK. Ktoś gdzieś podłączał to do HA ?

Chyba jest coś nie tak z tytułem tego wątku - nie widzę żadnej relacji między tytułem, a treścią posta…

A tak poza konkurencją to nie widzę szans, prawdopodobnie musiałbyś ustalić na jakim czytniku jest zbudowany ten czytnik (mam na myśli np. Eikon TCS4C albo coś w tym guście - czyli techniczny model samego czytnika a nie nazwa handlowa całości) i podrążyć temat w ten sposób.

Ja odciski zrobiłem tak:

kupując to:

@wedlock
Zmieniłem tytuł wątku, bo nie reagujesz, gdy tu zajrzysz, popraw na bardziej stosowny jeśli to uważasz za konieczne (bo “Funkcja uśredniająca” na 100% jest pomyłką).
@marcinwojciesz
Również nie znam innych rozwiązań, a w szczególności możliwości “pożenienia” czytnika USB z HA.

Też szukałem rozwiązań ale nic nie znalazłem a to wydaje mi się cena do jakości najbardziej trafnym rozwiązaniem.