Działania administratorów i moderatorów (dyskusja wydzielona z wątku)

Jak zwykle zabłysnąć potrafisz, pisząc ostatni akapit. Nic nie sugerowałem i jak już nie po raz pierwszy “gdybasz” nie mając poparcia swoich słów. Może po prostu już nic nie pisz i problem rozwiązany?

Polecę klasykiem “x” kur… “De” xD
Ja rozumiem, że nieraz wychodzą jakieś niesnaski i ktoś może się z moderacją nie zgadzać ale co jak co @szopen robi tu kawał dobrej roboty, czyta chyba dosłownie wszystko i ogólnie jak już się wypowie to jest to merytoryczne i ma jakiś sens. Ja i tak uważam, że większość moderacji trzyma tu wysoki poziom. Na ich miejscu przy co trzecim temacie otworzył by mi się nóż w kieszeni - jak komuś się nie chce czytać dokumentacji czy nawet próbować zrozumieć błąd interpretera to ja nie mam pytań i dziwię się, że “grzecznie” setny raz punktują te same błędy - w takich przypadkach przydał by się jakiś kryptomoderator z elektrody.
Podsumowując - to nie jest tak, że mi tu na forum wszystko odpowiada bo kilku technicznych feature mi brakuje, podobnie jak podział wątków nie jest dla mojej pokretnej logiki w pełni sensowny, ale moderacji nie mogę niczego zarzucić.