Gniazdko KS-621 z tasmota traci polaczenie

Cześć,
mam gniazdko KS-621 z wgraną tasmota (za pomoca tej metody przez wifi) które podłączyłem do HA przez mqtt.
Raz na jakiś czas potrafii mi sie (sam nie wiem dokladnie co sie z nim dzieje ale przechodzi w tryb offline) rozlaczyc i jedynie reset przez kilkukrotne power on i off dziala zeby przywrocic ustawienia fabryczne. Aktualnie mam albo raczej miałem oprogramowanie 13.1.0 - dodam że w domu mam sporo innych gniazdek SP111 też na tasmota i tam w ogóle nie ma tego problemu.

chcialem wgrac mu software 9.5 i po wgraniu zniklo z sieci gniazdko (powrot z 13 na 12 byl bez problemu) teraz nawet wlaczanie i wylaczanie zasilania nie chce zresetowac gniazdka nie wiedziec czemu - czy to oznacza ze uwalilem je kompletnie? Gniazdko jest caly czas wlaczone pstryczek na nim nie wywoluje zadnej funkcji

Ciężko jest uwalić gniazdko ale wszystko jest możliwe.
Zresetowało się do ustawień fabrycznych (Sprawdź w telefonie w wyszukiwaniu WIFI czy nie widać sieci w stylu tasmota)
Poczytaj tu:

Procedure

  1. Cut power from the device completely for 30 seconds
  2. Power the device on and off six times with intervals lower than 10 seconds and leave it on after seventh time.


Właśnie kurcze nie pojawia się ta sieć do konfiguracji

No to pozostaje “kabelek”.

1 polubienie

Spróbuj przytrzymać przycisk ok 45 -50 sekund