Gniazdo TS011F gniazdo

Hej

Mam coś takiego jak wyżej
TO jest coś takiego Neo Smart Plug 16A with Power Monitoring EU (NAS-WR01B) Zigbee compatibility (blakadder.com)

Jednak pokazuje mi że nie jest wspierane w zigbee

Mam conbee ii
HA najnowsze, co zrobić?

Pod tym linkiem jest Neo Coolcam NAS-WR01B - masz jego, czy wersję inaczej obrandowaną?
Pod jaką nazwą się zgłasza?
Lista kompatybilności dotyczy konkretnego firmware, a nie jedynie konkretnej obudowy urządzenia (w środku może być też inna elektronika).

Jeśli jesteś na 100% pewien, że to kwestia kompatybilności,
a jesteś

  • początkujący - to wrzuć je do szuflady (na bliżej nieokreślony odcinek czasowy), to jest open-source, więc sterowniki do niekompatybilnego sprzętu powstają często w rękach użytkowników; możesz je dać w prezencie komuś kto czuje się na silach zmusić je do kompatybilności (mi NIE); albo ewentualnie zwróć sprzedawcy…

  • zaawansowany (zjadłeś zęby na tym) lub masz po prostu ogromną motywację - napisz odpowiedni konwerter (bo Tuya leje sikiem prostym na założenia standardu) - tu masz manual:
    Support new devices | Zigbee2MQTT

Mam dokładnie ten sam problem , kupiłem wtykę wczoraj i taki zonk zgłasza się jako _TZ3000_w0qqde0g TS011F - Neo Smart plug 16A

zigbee2mqtt 1.22.1 już wspiera to smart gniazdko

I tak i nie…
Widać je jako wspierane ale zarazem nic nie działa, nie da się go włączyć i wyłączyć, pomiar energii też nie działa…


To prawdopodobnie błąd w wersji 1.22 Zigbee2MQTT.