HA Add-on mailserver

Witajcie wszyscy zwolennicy majsterkowania =) to mój pierwszy post. Odpowiedzi nie znalazłem a i pytanie pewnie banalne ale poległem.
Czy możecie mi podpowiedzieć jak zainstalować w parku krokach mailserver

Nie ma tam w źródłach jak się to dodaje do ha.

Posiadam haos, oraz swoją domenę więc w sumie to nic nie stoi na przeszkodzie żebym miał u siebie serwer mailowy

Jeśli tylko masz zainstalowany i działający dodatek MariaDB to nie:-)

tu masz link do addonów https://github.com/erik73/hassio-addons

a tu dokumentację

link do repozytorium z dodatkami dodaje się w Sklepie, ale nie ma sensu instalować bez spełnienia zależności.

Ustawienia → Dodatki → Sklep → kebab menu → Repozytoria → Zarządzaj repozytoriami dodatków → wklej link → DODAJ

po czym odczekaj aż się doda i odśwież interfejs Sklepu

Marina DB mam więc w teorii brakowało mi tylko dodania repo costa kumam ale nie za wiele hehe myślałem że będzie to trzeba kompilowac i przez ssha robić ok zaraz sprawdzę w tym sklepie gdzie to dodać i poinformuję o postępach

Czyli chcesz odbierać emaile kierowane na Twoją domenę? Jeżeli tak to zakładam, że wiesz jak zabezpieczyć się przed niechcianym SPAMem , wiesz jak zabezpieczyć serwer przed pośredniczeniem w wysyłaniu SPAMu, wiesz jak zabezpieczyć się aby inni nie podszywali się pod Ciebie? Pytanie tylko z troski o Ciebie i Twój serwer bo nie wiadomo czy wysłane przez Ciebie wiadomości dotrą do odbiorcy.

Być może wiem a być może już nie wiem… Kiedyś dawno temu zajmowałem się troszkę tym… Aktualnie to szczerze mówiąc nie obchodzi mnie czy ktoś mi się włamuje na serwer czy kradnie dane czy się podszywa podemnie serwer to tylko serwer w każdej chwili jestem gotowy go wywalić w kubeł heheh… Narazie działa wysyła i odbiera ładnie maile… Ruch atakujący oczywiście cały czas jest… Rosja i Chiny przodują w statystykach… Tyle że jak mówiłem mam już parę lat i nic do ukrycia tak więc czasy obawiania się o wszystko minęły =) ale dziękuję za troskę drogi forumowiczu =p