HA na tablecie z androidem

Cześć,

Szykuję się do zainstalowania panelu na ścianie, do tego celu użyję Lenovo Tab P11 Plus i zastanawiam się jak wyświetlać HA:

  • dedykowana aplikacja HA ?
  • przez przeglądarkę?
  • z pomocą jakieś aplikacji typu full kiosk browser czy wallpanel (już nie wspieranej)
  • jakaś lepsza opcja?

Chciałbym, żeby ekran się wygaszał i zapalał w momenciu wykrycia ruchu np z kamery tabletu. Tablet będzie w domu więc jakaś ‘blokada tylko na ekran HA’ nie jest wymagana, ale też by nie przeszkadzała :wink:

W necie jest dużo materiałów, ale mało ‘świeżych’ nie wiem co obecnie najlepiej się sprawdza. Z góry dziękuję za pomoc.

Ja odpalilem na Fully kiosk browser

1 polubienie

Czy na Fully kiosk browser wyświetlają się wszystkie karty ( custom ) poprawnie?

Czy wszystkie to nie wiem, ale mam naprawdę sporo niestandardowych i nie sprawiają problemu.

PS FKB można wypróbować za free, tylko wtedy wyświetla watermarka na ekranie i nie wszystkie zaawansowane funkcje są dostępne.

1 polubienie

Cześć,

Też mam plan powiesić tablet na ścianie, ale żeby to miało sens muszę zrobić jeszcze 2 rzeczy:

  1. W pełni zintegrować alarm Satel Integra - mam w domu kilka stref i na tą chwilę nie znalazłem idealnego rozwiązania - chodzi mi o zastąpienie oryginalnego manipulatora (obecnie mam TSI) poprzez HA

  2. Pełna integracja domofonu HIKa

Pochwal się swoim tabletem na ścianie :slight_smile:

Moj wygląda tak:

Jeszcze nie za wiele tam jest:)