HACS. Integracje. Check Weather

Jeszcze nie miałem okazji z tego korzystać. Od niedawna mam przez siebie zbudowany kontroler do podlewania ogrodu na bazie ESPHome. Do tej pory korzystałem ze sterownika Hydrawise Hunter, ale się zepsuł i musiałem coś wymyśleć. Przy Hydrawise miałem aplikację, która za mnie wszystkiego pilnowała. Teraz musze jakoś sam to ogarnąć. Zrobiłem integrację z kalendarzem Google i w nim wpisuję jak ma w danym dniu działać podlewanie. Czy tylko zraszacze, czy zraszacze i linia kroplująca. I to działa ok. Z mierzeniem wilgotności gleby, też nie będzie problemu, ale cały czas walczę z miarę rzetelna pogodą, aby prognozować opad deszczu i temperaturę na dany dzień. Jak będzie bardzo gorąco, to rano chciałbym, aby system podlewał o 30% dłużej. To jest do ustawienia, ale trzeba o tym widzieć. Zainstalowałem Pirate Weather. Niby fajna ma bardzo dużo encji których można użyć, ale co z tego jak parę dni temu pokazywała mi maksymalny opad 0,4 mm/h, a w tym samym czasie tak lało, że zalało trójmiasto. Także prosto nie jest :slight_smile:, ale nikt nie obiecywał.