HeishaMon - licznik impulsów

Witam, zakupiłem gotowy moduł z HeishaMon do pompy Ciepła Panasonic Aquarea, i o ile tutaj nie ma żadnych problemów to chciałbym zapytać czy integrował ktoś licznik impulsów właśnie w tym. Gdzie mam błąd i nie mam pojęcia gdzie…

Podlicznik jaki zamontowałem przy pompie to WZE-3, ma wyjście impulsowe, Niestety dziwne odczyty mam. Podłączenie teoretycznie ok, nie wiem czy konfiguracja pod ten konkretny podlicznik jest ok ?
jak widać odczytało mi już zdecydowanie za dużo, ponadto Pulse Quality jest niski.

Stała licznika(1 Wh/imp) 1000 imp/kWh
**Wyjście impulsowe SO+ SO-**otwarty kolektor
**Napięcie podłączenia SO+ SO-**maks. 27 V DC
**Prąd podłączenia SO+ SO-**maks. 27 mA
**Czas impulsu SO+ SO-**35 ms

Oraz czy ktoś wie ja wyczyścić ten licznik w heishamon bez konieczności resetowanie całego firmware wszystkiego ? być może jest jakaś komenda ?

Dodatkowo zapytam czy ktos wie jak zresetować wskazania tego podlicznika ? np w nowym roku zeby zliczał "od nowa " ?
image
image
LOGI:
image

Witam, niestety nie odpowiem Ci na Twoje pytania. A dodam swoje bo piszesz że HeishaMon Tobie w ogóle działa. U mnie nie wyświetla wartości w ogóle.
image

Czy możesz jakoś pomóc?

pewnie zle podlaczone. ja zrobilem na wemosie d1 wg tego schematu panasonic cn-cnt to wemos through hole - EasyEDA open source hardware lab i wszystko ladnie dziala.