Hej automatyczni domownicy!

Czołem wszystkim!

Trafiłem chyba w odpowiednie miejsce do moich aktualnych zainteresowań :slight_smile: Jestem Mateusz i ostatnio zacząłem pracować z Home Assistance. Wykorzystuję go do zarządzania budynku firmowego. Na razie tylko ogrzewaniem, ale jest mi bardzo potrzebne co by zmino w pracy nie było.

Trafiłem na forum właściwie “przez Was” :slight_smile: Niektórzy kupują u mnie różne moduły i przy okazji problemów z ESP32-CAM jednego z forumowiczów dowiedziałem się, że o istnieniu tego miejsca.

Nie wiem, czy mogę robić autoreklamę, więc na razie nie wkleję linku do sklepu. Mam nadzieję, że będziemy sobie pomagali nawzajem :+1: Home Automation to jest coś, co od dłuższego czasu chodzi mi po głowie.

Pozdrawiam
Mateusz Salamon

2 polubienia

Witamy na forum. Kojarzę cię z kursów STM32, kupiłem u ciebie MAX7219. Zapraszamy do lektury na forum i zgłębiania wiedzy.

Witamy na forum. Link do Twojego sklepu już jest na tym forum i obronił się dzięki Twojemu uczciwemu podejściu do klientów. Tym bardziej miło powitać. Fajnie wiedzieć, że są osoby na forum, które pomogą mi w razie “W” :wink: przy pierwszym w życiu podejściu do programowania STM, jakie planuję zrobić z tym projektem:

W powiązaniu oczywiście z HA.
A wszystko dzięki tej płytce, którą już mam i dobrej, starej szkole dokumentowania projektu.

uu STM8 :smiley: rzadko je widuję w sumie :thinking:

@artpc
Tak, prowadzę kursy z STM32 i jakoś nie mam czasu się wziąć za coś innego. Zainstalowałem HA i się powoli wkręcam :slight_smile: fajna odskocznia od produkowania kursów od kilku lat :sweat_smile:

Z edytowałem Twój wpis, bo mamy tu kolegę, który ma “uczulenie” jeśli ktoś pisze post pod postem - pozdrawiam kolegę :raised_hand_with_fingers_splayed: :wink:.

Silnik forum jest ten sam co na oficjalnym https://community.home-assistant.io/ i warto zapoznać się z tymi ikonkami:
image

Działa też dobrze adresacja dla konkretnego użytkownika po znaku @

@angler
no właśnie pierwszy raz korzystam z tego typu forum :slight_smile: dzięki!