Witam, zrobiłem integrację mojego HA z serwerem Foxess za pomocą:
Wszystko jest ok ale chciałbym częstsze odświeżanie danych. Dlatego zastanawiam się jak podłączyć licznik bezpośrednio z HA. Licznik jest podłączony z falownikiem jak w poniższym schemacie: