Home Assistant Google Drive Backup - nie widać kopi na dysku

Po nowej instalacji HA uruchomiłem Google Drive Backup, niestety nie widzę/ nie ściąga poprzednich kopi.
Folder jest dobrze wybrany, link działa a nowo robione kopie się w nim zapisują.
Widziałem podpowiedź aby ręcznie wgrać z dysku kopię ale pytanie gdzie ją zapisać?

Pobierz sobie snapa na swój komputer (z którego obsługujesz HA np.przez stronę internetową), następnie wejdź w zakładkę Supervisor->Snapshots, następnie w prawym górnym rogu “3 kropki” i Upload snapshot i wskaż miejsce gdzie masz pobrany plik snapshota.

Wszystkie snapshoty zapisywane są w katalogu backup, dostęp do tego katalogu jest możliwy przez add-on Samba share. Po wgraniu pliku backupu do tego katalogu, musisz w menu Supervisor → Snapshots wybrać w prawym górnym rogu “3 kropki” i Reload, to spowoduje, że backup pojawi się na liście Available Snapshots.

dzisiaj chciałem kontynuować konfigurację a tu taki niemiły przypadek, Google Drive Backup się wysypał.
dostaję komunikat - 401: Unauthorized - przy każdej próbie wejścia w ustawienia.
Pomimo instalacji od nowa, przy próbie wejścia w OPEN WEB UI dostaję to samo, bez możliwości konfiguracji

ok, temat ogarnąłem. Nie wiem czemu nie działał Google Drive Backup ale w zakładce Supervisor->Snapshots została możliwość wybrania pliku, więc po ściągnięciu kopi lokalnie udało się wszystko przywrócić. Dzięki za podpowiedzi