Home assistant i dziennik szkolny LIBRUS

Podepnę się pod temat. Gdzieś, ktoś może widział albo ma coś podobnego ale pod mobidziennik??

@eWuPi No te których nie masz w NR, u mnie to było coś … string… a drugi chyba fs access - nie mam dostepu teraz i z pamięci mówie.
U faceta na FB opisał w komentarzach te nody.


teraz widze -dokładałem node-red-contrib-string i node-red-contrib-filesystem

2 polubienia

Ktoś może mi pomóc. Nie wiem czy coś zrobiłem nie tak ,albo czegoś nie zrobiłem, ale nie widzę encji librusa.
Zaimportowałem do NR flow. Dograłęm brakujące nody - dzięki @marcinwojciesz
Uruchamiałem ponownie NR i HA.
Wchodzę na Dashbord do dodawania encji ,ale nie mam tam nic związanego z librusem

wejdz w narzedzia deweloperskie - stany w filtr wpisz “librus” - nic tam nie ma?

Nie ma nic

Czy poza dodaniem do NR, ustawieniem w nodzie danych logowania i Deployu to trzeba coś gdzieś jeszcze ustawić?

Zresetuj HA i NR. Jak uruchomisz potem w NR proces librusa powinny pojawić się encje w tym miejscu.

Kurcze, no nic z tego. Uruchamiałem ponownie i HA i NR ,ale nadal brak encji.
We Flow w NR wszystko jest zaimportowane i wszystkie nody są.

Nie wiem co robię nie tak

A coś mi mówi, że potrzebny jest taki dodatek jak “Node-RED Companion”.
Jest to w USTAWIENIA-URZĄDZENIA I USŁUGI.

1 polubienie

To jest to. Po doinstalowaniu “Node-RED Companion” pojawiły się encje.
Dzięki

Czy komuś wyświetlają się wszystkie encje, u mnie wiadomości i szczęśliwy numerek mają stan nieznany?

Ja mam taki problem . Widzę w integracji wszystkie encję LIBRUS ale odczytywane są nody klasa,konto, uczeń i szczęśliwy numerek . Resztę nodów jest w stanie unknown. Co jest nie tak ?

Cięzko powiedzieć, popytaj autora na FB.

Działa wam pobieranie nieprzeczytanych wiadomości?

U mnie niestety nie.

Działa Wam jeszcze ten flow wrzucony przez @marcinwojciesz ?

U mnie nie działa - możliwe, że jeszcze nie aktywne są konta. nie mam nowych hasel do konta na nowy rok.