Home assistant się nie uruchamia (io-error)

Mam problem - HA nie chce się uruchomić. Konfiguracja: Proxmox na Fujitsu Futro S740. Proxmox się uruchamia i mam taki status:


Znalazłem gdzieś informacje, że może być za mało miejsca na dysku.

Próbowałem zwiększyć przydział dysku, ale nie wiedziałem, że to tylko dodaje pojemność, teraz mam:
2022-11-24 08_27_13
Dysk jest 128 GB
Dopiero zaczynam przygodę z HA i to jest w ogóle mój pierwszy kontakt z virtualnymi maszynami, linuxem i tym wszystkim.
POMOCY :slight_smile:

Edit:
Dobra - spanikowałem bo wstaję rano a tu ogrzewanie nie działa. I tak dobrze że mam dziś urlop i mogłem zadziałać, bo inaczej to bym miał awanturę w domu że znowu czymś się bawię i ogrzewanie nie działa :grin:
Chyba tymczasowo znalazłem rozwiązanie w tym poście:

Do końca nie wiem co zrobiłem ale system wstał. NA podstawie informacji z cytowanego tam bloga zmieniłem ustawienie dysku z “Default (No cache)” na “Write back” i po restarcie system ruszył.


Wprawdzie dalej mam local-lvm 100% zajęty, ale HA działa.
Boję się tylko o to jak długo. Zastanawiam się na ponownym postawieniu promox i HA od nowa według filmu Artura.
I tu rodzi się nowe pytanie - w jaki sposób zrobić kopię zapasową, żeby po ponownym postawieniu systemu przywrócić wszystkie urządzenia, ustawienia, automatyzację?