Integracja Kamery

Witam mam pytanie czy da się to jakoś w prosty sposób rozwiać, otóż mam HA postawione w mieszkaniu w bloku a chce mieć dostęp do kamery na mojej działce gdzie mam rozpoczętą budowę. Posiadam kamerę BCS i mam podgląd do niej przez telefon przez aplikacje BCS Line gdzie wpisałem SN kamery i działa. Czy jest możliwość jakoś z integrować tą kamerę z HA bez robienia DNS bo coś modem GSM na działce nie chce współpracować ze mną, nie mogę ustawić mu portu na zewnątrz przez DNS. Da się kamerę zintegrować jakoś przez SN kamery ???

Jeśli nie ma integracji z usługą chmury używaną przez twoją kamerę (a raczej nie widzę takowej), to nie, nie zintegrujesz w ten sposób.

Ponadto mylisz pojęcia, bo portów nie ustawia się przez DNS… ale skoro to łącze GSM to generalnie zapomnij o kombinowaniu w ten sposób (jesteś, tzn. ta kamera jest, za firewallem operatora, a na dodatek zapewne też za jego NATem).

Najprostszy sposób to sprawdzić czy generalnie ta kamera da się zintegrować lokalnie, a jeśli tak to wykorzystać do tego celu VPN (taki prawdziwy, nie chodzi tu o VPN-proxy), ale nie czuję się na siłach nawet na to by jedynie opisać pełną ideę takiego rozwiązania.

Odpowiem że pośrednio się da - ale to zależy od samej aplikacji która zarządza i steruje kamerą.
Moja kamera potrafi wysłać mejla ( jeśli coś wejdzie w obszar nadzoru ) oraz wysłać serie zdjęć na wskazany serwer ftp oraz wysłac powiadomienie na telefon. Nie , nie mam jej w HA - ona ma własną appkę do sterowania oraz dużą apkę na PC jako NVR. Nie testowałem czy da się połączyć po GSM ( moge to sprawdzić ).