Integracja Passive BLE Monitor

Nie macie problemów z integracją Passive BLE Monitor? Niby wszystko działa poprawnie, ale przy próbie zatwierdzenia zmian w konfiguracji dostaję komunikat i nie wiem czego się czepić. Pobierałem w HACS ponownie integrację (opcja Pobierz ponownie), wczytaj ponownie i dalej to samo :frowning:

EDIT:

Już wiem :slight_smile: Doszła wraz z aktualizacjami opcja Zgłoś nieznane. To pole musi być wypełnione, dałem na off i problem się rozwiązał.

Ja mam od kilku tygodni problem taki że odczyty z czujników bluetooth (temperatura Xiaomi + Waga) przestaja się odświeżać. Może ktoś rozwiazał ten problem - pomaga restart integracji ale na krótko.
Mam wyłączony integracje bluetooth z home assistant

W testowej instalacji mam jakiegoś syfiastego dongla, który się zawiesza - objaw jest podobny.

Ja mam wbudowany bluetooth Intela (Lenovo M93 Tiny) ,który cały czas działał dobrze do czasu pojawienia się integracji bluetooth natywnej (jest wyłączona)

Niestety w tym wypadku nie umiem pomóc - w podobnej konfiguracji PBM u mnie nadal działa OK (BT wbudowany na karcie Intel® Wireless-AC 3168).