Integracja Samsung SmartThings - nie udało sie wczytac interfejsu konfiguracji,

Walczę już jakiś czas i bez efektu. Jestem świeży, a problem pewnie jest banalny.
Z jakiegoś powodu nie mogę dodać integracji Samsung Smartthings.
Wchodzę przez Konfiguracja → Integracje → Dodaj Integrację → SmartThings
I wtedy pojawia sie okno błędu: “Nie udało sie wczytac interfejsu konfiguracji”.
Co więcej… Po ponownej próbie dodania Integracji pojawia się okno “Proszę czekać, trwa konfiguracja integracja” - Tylko, że to nie znika… Chyba, że odświeżę przeglądarkę, ale wtedy wracamy do początku Konfiguracja → Integracje → Dodaj Integrację → SmartThings… i tak w kółko.

Jakiś czas temu próbowałem to skonfigurować i moze wtedy coś sknociłeś?.. Jak usunąć ewentualną nieskończoną konfigurację, aby zacząć ją od nowa?

Pomijając warunki konieczne (HA dostępny z internetu, możesz użyć do tego konta Nabucasa, czy aktywne konto Smartthings + token), to w takim wypadku (problem z wczytaniem interfejsu konfiguracji) zrobiłbym 2 rzeczy:

  • zrebootował hosta na którym pracuje HA (to jest możliwe z menu supervisora)
  • natychmiast (zanim się ponownie załaduje HA) wyczyściłbym cache przeglądarki

Alternatywnie możesz wywołać interfejs konfiguracji używając tego linka - na stronie, która się pojawi musisz podać IP swojego HA (wystarczy lokalne IP, bo to jest strona przekierowująca stworzona lokalnie w przeglądarce)

oto przykład (zawiera mój lokalny IP, a obok jest ikona ołówka przy pomocy której edytujemy adres)
My Home Assistant_Screenshot 2021-10-25 at 12-06-35 Link to Integrations Add integration – My Home Assistant

Tak. to wszystko zrobiłem.
Edit:
Niestety żadne z rozwiązań nie pomogło :(. Linka, którego podesłałeś próbowałem już wcześniej. Czyszczenie cash też nic nie dało… Jakiś tydzien temu ładnie mnie przekierowało i zalogowałem się na stronę smartthings, wygenerowałem token, ale później coś “nie pykło”… I jest tak jak jest… Mam wrażenie, że zostały gdzies jakieś resztki konfiguracji, które musze wyrzucić tylko nie wiem gdzie…

Znalazłem nawet coś takiego: hass-smartthings-remove · PyPI

tylko nie za bardzo wiem gdzie to wpisać… Help!!! :slight_smile:
@Luc_Boy edytuj Swoje posty - nie pisz jednego pod drugim.