Integracja ViCare - HomeAssistant

Cześć wszystkim,

Posiadam kocioł marki Viessman model Vitodens 200-W B2HF-11. Chciałbym go zintegrować z systemem HA. Znalazłem stronę na której opisany jest dokładny proces integracji:

Po wykonaniu tych wszystkich kroków - utworzenia klienta na ich stronie i otrzymaniu klucza ID. Próbuję się zalogować w oknie i otrzymuję taki komunikat:

Dodam że piec jest podłączony do internetu i działa z aplikacji ViCare. Miał ktoś podobny problem i mógłby mi pomóc? Zaznaczę że dopiero rozpoczynam zabawę z systemem HA.

Proszę o pomoc.

Wykonałeś wszystkie kroki w Developer Portal ?
np.

Google reCAPTCHA: Disabled

Tak dokładnie wszystkie kroki mam wykonane. Google reCAPTCHA też wyłączone.

Spróbuj innej przeglądarki ( np. ja nie nogę dodać integracji SmartThings przez Chrome)

Próbowałem już na chrome i opera. Telefon też sprawdzałem. Już dokładnie to nie wiem o co chodzi. Gdzieś wyczytałem że baza klientów jest aktualizowana co kilka godzin - może dlatego nie mam dostępu. Poczekam jeszcze trochę może to problem z uzyskaniem dostępu u producenta.

Cześć Wszystkim!

Udało się dziś uzyskać dostęp do integracji. Po 24h uzyskalem mozliwość pobierania danych - myślę że problem leżał po stronie producenta.

Przypuszczam że baza klientów aktualizowana jest raz dziennie. Zostawiam to tutaj dla innych osób na przyszłość.

Pozdrawiam.

2 polubienia