Integracja zbierająca kamery IP

Cześć
Od jakiś 2mcy nie działa prawidłowo integracja ONVIF - ciągle wywala mi błąd jednej kamery (mimo że we wcześniejszych wersjach działało to wszystko prawidłowo). Czy możecie polecić jakąś integrację dzięki której będę w stanie podpiąć do HA kilka kamer IP różnych producentów? (najlepiej właśnie po Onvif-ie).

Jeśli nie działa prawidłowo a wcześniej było OK., to zgłoś issue.

Natomiast kamery, które nawet nie spełniają specyfikacji Onvif S można zintegrować za pomocą generic camera

Przykładowa konfiguracjs (oczywiście musi być zgodna z tym jak jest skonfigurowana kamera)

Można też użyć Dodatku Motioneye.

Witam ,mam pytanko . po ostatniej aktualizacji przestał mi działać dodatek Onvif . w poprzednich wersjach działał .Z frigate mam problemy dodałem repozytorium HAcs .
niestety nic nie działa . Może jest jakaś prosta integracja dla kamer - obraz wykrywanie ruchu?

No panowie, zatem działajcie - jeśli coś działało, a przestało, to należy skorzystać z mechanizmu tworzenia/uzupełniania issue
Issues · home-assistant/core · GitHubhttps://github.com/home-assistant/core/issues?q=is%3Aissue+is%3Aopen+label%3A%22integration%3A+onvif%22