Jaka Smart pralka?

Bardzo Ci dziękuje, przyda się :slight_smile:

Podepnę się do tematu, posiadam pralko-suszarkę Hoover AXI. Szukam jakiejś integracji. Ktoś coś ?

Pewnie nie o tym marzyłeś, ale to chyba najbliższe trafienia - masz sporo do roboty własnymi rękami:

Dzięki zerkne wieczorkiem.

Chyba jednak aż tak tej integracji nie potrzebuję ;D Strasznie to skomplikowane, trzeba było kupić samsunga albo LG ;p

Skoro już masz sprzęt, jaki masz, to chyba warto powalczyć - na 100% odpalenie tej integracji będzie miało spore walory dydaktyczne (nawet jeśli finalnie się nie uda), moim zdaniem warto chociaż spróbować (hmm chociaż muszę się przyznać - jestem leniem i czasem takie problemy rozwiązuję przez “włożenie do szuflady” na jakiś czas).

A praleczkę masz chociaż w wersji WiFi, bo z tego co widzę są też “biedniejsze” modele tylko z BT.

Wi-Fi jest chociaż moim zdaniem zrobione bardzo głupio, gdyż działa dopiero jak wcisne przycisk na pralce. Wtedy zamyka (blokuje) drzwiczki i mozna ustawiać programy. Uważam to za niedogodność. Puki co mam inne ważniejsze dodatki do zintegrowania, pralkę zostawię na później .

Rodzice mają LG od ok 15 lat i jeszcze żyje. Sam też kupiłem LG i w tym roku minie jej 10 lat. Jedyne co wymieniłem to uchwyt do otwierania drzwiczek (koszt ok 20 zł z wysyłką).

Obecnie widzę że pod koniec prania na wyświetlaczu czasami pojawiają się glitche. Szykuje się zatem do jej wymiany i moje pytanie brzmi: który model LG wybrałeś i jak po tych kilku miesiącach się sprawuje? Napisz też coś o integracji z HA.

Pralka to ten model - nie mam z nią żadnych problemów i szczerze mogę ją polecić. Korzystam z integracji SmartThinQ LGE Sensors która również sprawuje się bez zastrzeżeń.

Witam wszystkich. Chcę trochę odświeżyć temat pralek. Może ktoś miał styczność z jakąś integracja do pralki BEKO z Homewhiz ? Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Model pralki to PWUV7646XWE