Jaki przełącznik ścienny (Zigbee) polecacie?

Witam,

Na razie używam w 2 pokojach przełączników ściennych (z przekaźnikami) od Xiaomi Aqara.
Jak dla mnie są świetne, mają pomiar prądu, temperatury oraz przyjmie działają.

Jedyny problem jaki mam to, że niestety są do kwadratowych chińskich puszek. Co sprawia, że w razie problemów nie mogę łatwo wrócić do bardziej standardowych przełączników.

Czy polecicie jakieś alternatywne przełączniki, dobrej jakości i z podobną funkcjonalności?

Czego używacie?

A może olać w tym przypadku Zigbee oraz funkcjonalności i pójść w GoSunda na WiFi z tasmotą i MQTT?

Jako, że w całym mieszkaniu mam osprzęt Legranda i nie chciałem mieszać styli, tam gdzie potrzebuję smart włącznika zmontowałem ściemniacze Ikei podłączone do dzwonkowych łączników Legrand:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/tradfri-przyciemniacz-bezprzewodowy-bialy-00468432/
Jak dla mnie rozwiązanie optymalne choć nie pozbawione wad. Pierwsza to taka, że trzeba rozebrać ściemniacz i dolutować kabelki (banalne dla kogoś kto potrafi lutować), druga natomiast jest taka, że w płytkich puszkach nie mieści się łącznik, ściemniacz i zasilacz 3V więc trzeba zostawić baterię, która zapewne wymagać będzie wymiany.