Jaki ściemniacz Zigbee z fizycznym pokrętłem?

Poszukuję ściemniacza na Zigbee z fizycznym pokrętłem, które można także kliknąć w celu zgaszenia/zapalenia światła. Możecie coś polecić?

Włącznik ściemniacza Iolloi ID-EU20FW03

Jesteś pewien, że on ma Zigbee? Bo w ofertach nie mogę znaleźć o tym informacji.

Czy ten włącznik jest jeszcze sprzedawany? Widzę oferty, ale po wejściu opisane są jako nieaktualne, wygląda tak, jakby produkt nie był dostępny.

Sorki symbol źle przepisałem

ten ma …
https://www.zigbee2mqtt.io/devices/ID-UK21FW09.html

Ok, tylko znowu problem z dostępnością… Patrzę na https://www.iolloi.shop/ ale to wygląda jakby strona była niedokończona.
Znajdzie się coś podobnego, ale dostępnego? Ja znalazłem coś takiego:
95.19zł 49% OFF|Tuya Zigbee Smart Rotary Dimmer LED Light Switch WIFI EU Standard Smart Life APP Support Alexa Google Home Voice Assistant| | - AliExpress
Jednak problem z nim jest taki, że nie mieści się do puszki - wyprowadzenia przewodów są w dół, zamiast do tyłu przez co przewody przeszkadzają w schowaniu się włącznika w puszce. Dodatkowo na śrubach montażowych płyki ukrytej pod dekielkiem pojawiło się wysokie napięcie (poczułem na własnej skórze…)

Zrób zdjęcie i pokaż strzałką gdzie masz to napięcie.
To moduł “bez N”?

To jest ściemniacz z N i PE, które na dodatek były podłączone. Podrążyłem temat i okazało się, że z jakichś przyczyn między N i PE było ok. 100V. Zgłosiłem to do wspólnoty mieszkaniowej, bo nie był to tylko problem mojego mieszkania - w piwnicy było to samo. Problem już jest rozwiązany, napięcie na śrubach nie występuje. Udało mi się także go zmieścić w puszce - po prostu lekko zeszlifowałem krawędzie puszki dremelem. Po drodze przy próbie umieszczenia go w puszce ściemniacz przestał działać - jakoś się uszkodził. Już miałem zamawiać następny, ale rozebrałem ten uszkodzony - okazało się, że nie łączyło połączenie na goldpinach między płytką z pokrętłem a płytką główną, a to z kolei było spowodowane lekkim wygięciem metalowej ramki do której jest przymocowana płytka z pokrętłem. Także teraz już wszystko działa.

Chciałem zamontować podobny ściemniacz w drugim miejscu, ale tutaj pojawił się problem - w puszce włącznika są tylko dwa przewody - zasilanie i wyjście na żyrandol. W tym miejscu nie mogę więc zastosować takiego samego włącznika. Mam za to dostęp do puszki, z której wychodzą dwa przewody właśnie na ten włącznik, przychodzą przewody zasilające i wychodzą przewody na żyrandol. Tutaj mógłbym zamontować jakiś moduł ściemniający, ale nie za bardzo wiem, jak możnaby poradzić sobie z jego sterowaniem za pomocą tylko dwóch przewodów, a kontroler miałby pokrętło. Macie jakieś propozycje?

nie potrzebuje żadnych przewodów, bo jest zasilany bateryjnie

OK, dziękuję za odpowiedź, problem rozwiązany.