Jestem nowy i mam kilka pytań

Witam właśnie zainstalowałem na próbę HA na wirtualnym serwerze w laptopie aby zobaczyć jak to by wyglądało przy sterowaniu i panelu naściennym z tabletaw domu na tą chwilę mam do sterowania przez aplikacje oświetlenie rekuperator alarm w przyszłości dojdą kamery ip i sterowanie pieca przez wi-fi
Na tą chwilę chcę poznać jak to wszystko się ustawia i programuję ale nie ukrywam że sprawia mi to trudność oglądam i czytam poradniki.
Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość dodania jakiejś zakładki która odnosiła by się do danej strony www najlepiej aby to było małe okno z możliwością przeglądania w głównym oknie HA przydało by mi się to do sterowania rekuperacją bo posiadam moduł ECONET z ecolink2 i nie znalazłem żadnych informacji na temat sterowania w HA do centrali rekuperacji.
Drugie pytanie o sterowanie alarmem przez ethm1plus widziałem że integrą jest możliwość sterować ale ja mam satel versa i też na ten temat nic nie znalazłem
Dodatkowo to co bym chciał w przyszłości to moduł wi-fi do kotła TERMET GOLD pewnie też będzie problem
Proszę o cenne wskazówki które mogą mi pomóc

  1. Oczywiście można wyświetlić “obcy” interfejs www wewnątrz karty lub widoku:
    Webpage Card - Home Assistant
    karta “Router” to interfejs www routera z własnym paskiem przewijania, bo nie mieści się w karcie (tak zupełnie przy okazji - zielony wykres to dane pobrane i wysłane przez HA, czerwony przez telewizor, a niebieski suma ogólna)

  2. Z tego co wiem tylko Satel Integra z modułem ETHM-1 Plus daje się zintegrować z HA
    Satel Integra - Home Assistant
    generalnie wydaje mi się, że tylko seria Integra jest przeznaczona do współpracy z innymi systemami automatyki budynkowej.

  3. Na przyszłość proponuję prostą zasadę: jeden problem = jeden wątek.

ok dzięki udało mi się dodać stronę www wewnątrz ale mam problem z zalogowaniem przez przeglądarkę normalnie się loguje a przez włączenie tego samego w oknie HA nie cały czas wyrzuca co może być?
A i jeszcze chciałbym zapytać czy jest też możliwość włączenia jakiejś aplikacji zewnętrznej w oknie HA tak jak strony www

To jest oddzielna sesja i wymaga oddzielnego logowania.
Nie mam szklanej kuli, ale jeśli masz GUI HA w połączeniu ssl to otwierana w karcie strona też musi być przez ssl (bądź odwrotnie obie bez ssl).

np. Dodatki są zewnętrznymi aplikacjami

no tak ale po wpisaniu loginu i hasła nie loguje się, a że się na tym nie znam prosił bym o łopatologiczne wytłumaczenia :slight_smile:
Co do tych zewnętrznych dodatków to myślałem o takim czymś że skoro satel Versa nie ma możliwości połączenia z HA to może w jego stronie głównej była by możliwość włączenia programu którym na tą chwilę steruję alarmem versa control