Karta Roborock S5 w HA

Powoli próbuję wciągnąć urządzenia do HA wszystkie jakie mam jeszcze i tak padło teraz na urządzenia Xiaomi na pierwszy rzut Roborock S5. Zainstalowałem go w HA i stworzyłem kartę:
Zrzut ekranu 2020-09-28 o 10.29.52

I chciałbym jeszcze kilka rzeczy poprawić, natomiast już nie potrafię sobie z tym poradzić, może ktoś pomoże - oczywiście później mogę usotępnić to co udało mi się zrobić z pomocą internetów.

Mianowicie chciałbym wstawić obrazek vacuumlist
na nim vacuumicon
w postaci ikony i to co jest pod kartą czyli “wybór pomieszczenia” a ikona chciałbym żeby służyła do uruchamiania danego pomieszczenia. No i oczywiście to wszystko żeby było przyklejone do całej karty roborocka.

Drugą rzecz którą chciałbym zrobić to ikona mdi:robot-vacuum (lewy dolny róg) żeby po kliknięciu zmieniał się tryb odkurzacza (Turbo, medium, silent, mop).

Może ktoś ma już to rozwiązane i podzieli się. Póżniej chciałbym zająć się oczyszczaczem i nawilżaczem,ale to jak skończę jedno :blush:

Można próbować modyfikować ta kartę ale ja dałem sobie spokój. Wziąłem inna kartę z hacs o tą https://github.com/denysdovhan/vacuum-card
Są wszystkie funkcje które potrzebujesz, trochę inny wygląd Wysyłanie do danych pomieszczeń wystarczy wykonać ze skryptów i potem możesz takimi ikonkami jak mam, je załączać. Lewy górny róg daje ci możliwość zmiany poziomu ssania

Dzięki, spróbuję przełożyć na moją kartę jak sie da.