Konfiguracja grupy

Witam Dopiero co zacząłem przygodę i tu już pierwszy problem z konfiguracją pojawia się taki komunikat
Invalid config for [group]: Entity ID name:rodzina entities - person.Piotr - person.Kuba - person.Marcelina - person.Iwona is an invalid entity ID for dictionary value @ data[‘group’][‘rodzina’][‘entities’]. Got None. (See /config/configuration.yaml, line 1).
a tak wgląda mój plik configuration
1
2 group: !include groups.yaml
3 automation: !include automations.yaml
4 script: !include scripts.yaml
5 scene: !include scenes.yaml
a tak wygląda plik groups
1 rodzina:
2 name:rodzina
3 entities
4 - person.Piotr
5 - person.Kuba
6 - person.Marcelina
7 - person.Iwona

I moje pytanie co jest nie tak siedzę już drugi dzień może to jest łatwe Pomocy

  1. encje nie miewają w identyfikatorach (nazwach “systemowych”) dużych liter
  2. masz już takich użytkowników, a konkretniej zdefiniowane te osoby? (tzn. te encje istnieją?)
  3. stosuj wklejanie tekstu “jak jest” (bo te cyfry robią młyn i nie da się sensownie poprawić twojego posta), ale poprzedź go linią zawierającą tylko ```
    oraz za wklejonym fragmentem dodaj też taką linię z trzema odwrotnymi apostrofami
    (podejrzewam niewłaściwe wcięcia, ale z tekstem tak sformatowanym jak powyżej się tego nie da łatwo stwierdzić) - to jest YAML i każda spacja jest ważna

przykładowa poprawna zawartość pliku groups.yaml

mobile_people:
  name: Userzy mobilni
  entities:
    - person.xiaomi
    - person.lenovo
    - person.test_user

Dzięki Miałeś rację poległem na spacjach i nie wpisaniu innych użytkowników Teraz działa walczę dalej coraz bardziej mnie to wciąga i coraz bardziej zaczynam to rozumieć Jesteś Wielki Dzięki jeszcze raz