Konfiguracja kamer

Sprawdź w VLC jaki masz kodek (czy faktycznie to h.264), być może jest on niewspierany przez motionEye
na obrazkach masz za każdym razem wklepane inne pary nazw użytkownika i haseł
(okienka Username + Password zastępują fragment user:pass@ przed adresem IP, w ścieżce są one potem zdublowane, więc podejrzewam, że da się pominąć końcówkę ścieżki)
podaj prawidłowe wartości zgodne z konfiguracją kamery (nawet nie wiem jakiego użytkownika powinieneś użyć, bo w różnych miejscach masz admin, user albo *** i o ile jestem w stanie uwierzyć, że kamera może mieć fabrycznych użytkowników o nazwach admin oraz user to z pewnością *** jest błędne, ponadto w konfiguracji kamery powinieneś ustawić jakieś własne hasła dla wszystkich zastanych użytkowników).

Z fragmentu user=&password=
zaraz, zaraz - coś masz skopane w poście - nie stosujesz narzędzia oznaczonego ikonką </> do wstawiania jednolinijkowego kodu… gdybyś go użył widziałbym tak:
user=***&password=***
W ogóle w Markdown’ie używanie gwiazdek do zastępowania czegokolwiek jest słabym pomysłem, jeśli chcesz ukryć przed nami swoje dane wrażliwe, to użyj tekstu zastępczego np. mojuzytkownik i mojehaslo (ewentualnie z podłogami zamiast spacji moj_uzytkownik i moje_haslo, czy jeśli wolisz z angielska my_user i my_pass).

Tam masz linki do narzędzi, które pomagają w wydobyciu prawidłowego linku do streamu z kamery (zasadniczo to narzędzia dla sprzętu zgodnego z Onvif S, ale czasem sobie radzą i ze sprzętem niezgodnym z Onvif)

1 polubienie