Local Tuya - problem z dodaniem urządzenia

Witam

Proszę o pomoc wydaję się że wszystko robię dobrze wg różnych poradników ale w żaden sposób nie mogę dodać mojego gniazda wi fi do local tuya gdzie popełniam błąd ??



Nie mam bladego pojęcia, ale na moje oko

  1. zamalowujesz istotne dane, które najprawdopodobniej nie są żadnymi danymi wrażliwymi (być może zamalowałeś identyfikatory modeli?)
  2. zignorowałeś ostrzeżenie, którym jesteś informowany, że masz zajrzeć do loga.

oki za bardzo nie wiem co mogę ujawniać a co nie , gdzie mogę odczytać te logi czy to będzie to

log:



logi:

i co Panowie co tu jest nie tak ??

Jeśli o mnie chodzi to nie wiem, portal deweloperski w Tuya został przebudowany już z 5 razy od momentu kiedy zdecydowałem pozbyć się Tuya z domu (a zmotywowali mnie wtedy skróceniem czasu ważności tokenów do 6 m-cy, teraz widzę taką nowość, że konto trial jest na miesiąc… a reszta jest tak przebudowana, że nie umiem i nawet nie chcę się w tym odnaleźć).

W logu widzę odwołania do python3.11 a wydanie kwietniowe HA pracuje na python3.12

Czy jesteś pewien, że taka wersja protokołu jest poprawna w przypadku tego urządzenia?

1 polubienie

Panowie nie działa żadna wersja protokołu kombinuje jak mogę i nic zawsze ten sam błąd

jak sprawdzić jaką mam wersje python ??

Hosta wpisujesz z ip routera

Też miałem taki problem i pomogła zmiana integracji na:

Integracja dobra i rozwijana akurat mam tam wpięty osuszacz i klimatyzator tuya i są wszystkie funkcję.Ale przy próbie dodania włącznika okna stan okna jest nie znany i do okna używam integracji tej pierwszej którą próbujesz dodać.
Tutaj jest wątek o oknie

Napisali że wszystko poprawnie ustawili i okno nie wyświetla statusu , dziwne to dla mnie jest skoro po moim skonfigurowaniu okna w innej integracji tuya jest stan okna.

1 polubienie