Music Assistant błąd youtub music

hej zainstalowałem Music Assistant ale nie dział mi odtwarzanie muzyki z Youtube music
błąd :
b-dJPG

radio działa

Jak widać w dokumentacji YTmusic ma wsparcie jedynie nieoficjalne i działa tylko na opłaconych kontach.

Skoro działa, a uważasz to co widać w logu za problem, to proponuję zgłosić issue

(tam też należy formatować tekst jak to podlinkowałem niżej, język angielski obowiązkowy)

Myślę jednak, że potencjalny problem (który jak podejrzewam tu występuje) jest dobrze opisany w dokumentacji w akapicie Known Issues / Notes


Uwagi techniczne odnośnie używania forum - jeśli muszą być obrazki, to nie z zewnętrznych hostingów tylko jako lokalny załącznik (bo grafika z tego typu zewnętrznych hostingów kiedyś znika, a jeśli znajdzie się jakieś rozwiązanie problemu, to taki wybrakowany wątek będzie wtedy bezużyteczny dla przyszłych czytelników).

No a logi, to w ogóle warto zamieszczać jako poprawnie sformatowany tekst (grafika jedynie jako uzupełnienie) - potencjalni odpowiadający nie są sztuczną inteligencją i mogą nie dysponować narzędziami zamiany grafiki w tekst… innymi niż palce na klawiaturze (ale chyba nie wyobrażasz sobie że ktoś przepisze to, co widać na tym obrazku…).