Myślałem że jestem piany

Witajcie
Czy spotkaliście się z takim przypadkiem powyginało wszystko.
Zmiana przeglądarki i wyczyszczenie ciasteczek nie pomaga, zmiana motywu też nie :slight_smile:

w telefonie na aplikacji to samo

Zaktualizuj card-mod

Też to miałem przez kilka chwil ale znikło.

Niezbyt trafiony żart primaaprilisowy, do którego przyznaje się i za który przeprasza autor “card-mod”.

Tuż po północy pojawiła się aktualizacja.

Wprowadzać zmiany bez wiedzy i zgody użytkownika, to daje do myślenia… Chyba jednak zrewiduję swoje dodatki z HACS i zaufanie do ich twórców.

Właśnie to w tym żarcie jest najgorsze. Tu akurat autor kierował się niewinnymi przesłankami, ale takie działanie pokazuje jak niewiele potrzeba aby zdestabilizować całą instalację HA.

1 polubienie

Hmm, skrzywione okienka zdestabilizowały Wam HA?

Był grubszy żarcik primaaprilisowy - w Zigbee2MQTT, który jakoś nie jest niestandardowym komponentem w HACS, a za to jest wręcz uwielbianym nieoficjalnym addonem, wprawdzie żarcik jedynie w notkach do wydania, ale jednak z tego powodu nie jeden już trząsł tyłkiem :smiley:

Nie twierdzę że krzywe okienka zdestabilizowały system, tylko pokazuję jak łatwo to uczynić.
Spotykałem się już w swojej praktyce zawodowej z różnymi przypadkami i nawet w urządzeniach do użytku przemysłowego potrafią zdarzać się nieźle kwiatki.
Krzywe okienka to tylko niewinny żarcik, ale kto powiedział że następny nie może być bardziej złośliwy.

1 polubienie

Oczywiście zawsze trzeba brać pod uwagę potencjalnie złe intencje twórcy softu, na szczęście w przypadku open-source zdarza się to stosunkowo rzadko.
No i “poza konkurencją”: akurat tego autora o złe intencje raczej trudno podejrzewać.