Nadpisywanie zdjęcia (snapshot)

Bo zgodnie z trendem w HA, pliki należy trzymać w katalogu Media, jak to robi @Rafał_Kasperski ale widzę, że jednak spróbujesz pobawić się tym :slight_smile:

Ta domena jest może za Cloudflare? Jest cachowana przez Cloudflare?

2 polubienia

Robię to dzięki Twoim dobrym zaleceniom. Długo tego zrozumieć nie mogłem ale dzięki temu mam podgląd plików przez media. Jest to zagmatwane tym bardziej że często na inną platformę jest trochę inaczej. Przy wysyłaniu na android tv już jest bez local. Ja mam przez cloudflare bo i tak posiadam domene i dodatkowo przez nginx bo wymagała tego integracja kamer reolink(czujniki ruchu po http pokazują tylko stan). Ażeby mieć dostęp do np www /audio musiałem to wystawiać na zewnątrz co do końca bezpieczne nie było ale tylko tak mi nie wylatywał błąd autoryzacji.

@Rafał_Kasperski ślicznie Ci dziękuję za pomoc! Robi elegancko, nadpisuje pliki, także jest git;)

@macek korzystam jak Rafał, z cloudflare.

Przepraszam, że chwile sięnie odzywałem, nie miałem czasu na HA chwilowo, ale od jutra zaczynam nadrabiać zaległości, których mam troche. Muszę przede wszystkim czujniki ruchu Aqara “stuningować”:smiley:

W przypadku Cloudflare, jezeli jest włączona opcja image to wszystkie obrazki są cache’owane i podmiana obrazka pod tym samym URLem nie spowoduje jego odświeżenia w przeglądace.

Zapewne mam tą opcję włączoną. Gdzie to można sprawdzić?