Napotkałem problem z interfejsem użytkownika w mojej instalacji Node-RED, który dotyczy braku ikony w formie "rączki" do uruchamiania timestamp

Witam wszystkich,

Napotkałem problem z interfejsem użytkownika w mojej instalacji Node-RED, który dotyczy braku ikony w formie “rączki” do uruchamiania timestamp. Zamiast tego widoczny jest tylko gruby krzyż, który uniemożliwia normalne działanie. Oto szczegóły:

Opis problemu:

  • Zamiast oczekiwanej ikony “rączki” do uruchamiania timestamp, pojawia się tylko gruby krzyż przemieszczenia nodu, gdy najadę kursorem na odpowiednie miejsce.
  • Dodatkowo, pod węzłami brakuje informacji o statusie, takich jak komunikaty po deployowaniu (np. “connected, run itp.”), mimo że węzły funkcjonują prawidłowo. Powoduje to że nie moge robić debugu bądź inicjować recznie nodu w przepływie.

Środowisko:

  • Wersja Node-RED: 17.0.13
  • Przeglądarka i wersja:
  • System operacyjny: [podaj system operacyjny i wersję]

Podjęte kroki:

  • Odświeżyłem przeglądarkę i wyczyściłem jej pamięć cache.
  • Sprawdziłem konsolę przeglądarki na obecność błędów.
  • Wyłaczyłem wszystkie zapisane przepływy w Dashboardzie, sa jako nieaktywne
  • Zrestartowałem Node-RED.

Czy ktoś mógłby pomóc mi zdiagnozować i rozwiązać ten problem? Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Restart HA wraz ze wszystkimi dodatkami lub otwarcie NR po adresie IP:1880 trzeba podać login:hasło, takie jak do HA

1 polubienie