[Nieaktualne - Sprzedane] Komputer NUC 6 generacji z energooszczędnym celeronkiem J3455

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Konkretnie chodzi o NUC6CAYH, sprzęt używany, na obudowie delikatne ryski (na pierwszy rzut oka wygląda jak nowy), proponowana cena 250zł.
Konfiguracja fabryczna tj. bez RAMu i bez HDD (a do ramki 2,5cala chyba brakuje śrubek, mogę poszukać innych zamiennych), na życzenie mogę zaktualizować BIOS do ostatniej wersji (ma jakiś z 2019 bodajże, firmware HDMI zaktualizowane, ustawienia BIOSa ma dość typowe pod HA).
W zestawie zasilacz i fabryczne pudełko.

Sprzęt jest po gwarancji i ma następujące wady (nie dyskwalifikujące go z użytku):

  • słychać pracę wentylatora (zwykle przy takich ustawieniach jak używam daje się uzyskać całkowitą ciszę, tu jest delikatne “chrobotanie”)
  • brak kompletu mocowania Vesa (można używać tylko w trybie “biurkowym”)
  • brak śrubek hdd (wspomniane wyżej)
  • będzie trzeba podpiąć anteny WiFi/BT (bo zamiast karty WiFi/BT miałem tam wpięte coś innego) kartę zamontuję jeśli będzie chętny (fabrycznie zamontowano Intel® Dual Band Wireless-AC 3168 i zamontuję kartę dokładnie z tego egzemplarza).

Dane techniczne (wsparcie VT-x i VT-d jest, bootowanie UEFI działa “od strzała”, nie bez powodu platforma “HAOS-generic” kiedyś nazywała się “NUC”, jeśli chodzi o RAM to używałem konfiguracje z maksymalnie z 2x4GB=8GB RAMu więc nie wiem czy da się coś wcisnąć coś więcej, edit: info od szczęśliwego nowego posiadacza - wchodzi też 2x8GB=16GB):

Standardowo wykluczam rękojmię i sugeruję przesyłkę paczkomatem lub odbiór osobisty - kompletny prawny bełkot zawarłem w innych ogłoszeniach (więc sugeruję tam zajrzeć).