NodeRed zajmowanie / pamięci

Od kilku dni obserwuję pamięciożerna tendencje HA, potrafi mi zająć całą przydzieloną pamięć, nawet jak zwiększyłem z 6 gb do 7 gb to też to zajmuje. Mam wrażenie, ze to wina mp3, bo mam je przydzielone do bramy i kojca. na screenie spadek oznacza restart NodeRed, czyli to jego wina.
Ma ktoś pomysł jak się tego problemu pozbyć?

dodatkowo, mam problem z ładowaniem zmian, w node red, potrafi to trwac nawet 10s, mam 717 nodów, zastanawiam się, czy to jest przyczyną, czy może coś innego

Sprawdź pętle (loops) jeżeli takie posiadasz, zwrócił bym tez uwag na MQTT czy gdzieś się nie zapętla.

Pęli mam mało, i raczej działają prawidłowo, bo cisza po prawej stronie w debug massage. Zastanawiam się czy jest jakiś nod / funkcja do czyszczenia pamięci.

Daj jakiegoś screena swojego flow/s

trochę nie rozumiem po co, mam ich dużo różnych…

trochę lipa, po usunięcia podprocesu infotyp Artura, spadło mi zapotrzebowanie na pamięć o 1,8gb, dziwni mnie że jeden podproces potrafi tyle zjadać pamięci, może to przez to że trochę bardziej go rozbudowałem i używam go prawie wszędzie w każdym flow i działa to tak jak by był powielany
Prędkość załadowania jakiej kolwiek zmiany zmieniła się z 27s do 5s

@luki25 to nie jest normalne że podproces zajmuje tyle. Coś w nim musiałeś dodać. Sprawdź co to jest.
Podproces powinien zmniejszyć zapotrzebowanie na pamięć.