NodRed 1.6 po aktualizacji wszystko zgineło?

Cześć,
Jam mam nieco inną sytuację po aktualizacjia do obecnej wersji - flow pozostały (nie pamiętam czy aktualizowałem do "felernej"wersji). Problemem jest natomiast to, że obecnie NodeRed nie widzi lokalizacji /config/… natomiast widzi /homeassistant/…
Co ciekawe obecnie dowiązanie istnieje (nie pamiętam czy poprzednio to było też dowiązanie czy “twarda lokalizacja”:
lrwxrwxrwx 1 root root 14 Nov 18 09:44 config → /homeassistant
Czemu to zmienili? Mam mnóstwo skryptów gdzie odwołuje się właśnie do tej lokalizacji, no i jak widać trzeba będzie zmienić.

Pewnie dlatego że dodatki są porozrzucane w kilku miejscach i chcą to uporządkować. Zmieniła się lokalizacja plików.

No to już jasne dlaczego aktualizacja AppDaemon z 0.14.0 do 0.15.2 spowodowała usunięcie zawartości /homeassistant/appdaemon. Zapewne przeniosła ją do wspomnianego addons_configs. W plikach jest sporo odwołań co /config więc trzeba to będzie poprawić. PS jest jakiś fajniejszy sposób na odpalanie skryptów python? Kiedyś próbowałem bezpośrednieo z NodRed (exec) ale nie działało to w HASIO. W zupełnie innym rozwiązaniu, którego używałem przed HA - mogłem spokojnie odpalać wszelkie skrypty z poziomu NodRed.

Tak jak piszesz, pewnie cała reszta dodatków też zostanie tam przenisiona, oby z dobrym skutkiem :slight_smile:.