Odczyt licznika prądu PGE przez Wm-bus - Gama 350 Typ G35

@szopen Twój przedmówca dostał wyczerpującą odpowiedź gdzie ma problem. Więc przeniósł problem do nowego wątku.
https://forum.arturhome.pl/t/komponent-wm-bus-do-esphome-wersja-5-x-watek-ogolny/15057/517?u=krzyszof_k

1 polubienie