Odświeżanie obrazu kamery

Witam
Co jest przyczyną że obraz z kamery jest zamrożony jeśli się łącze zdalnie do HA( przez telefon będąc ponza domem) a jeśli po wifi jest ok. dodam że w konfiguracji mam zaznaczone że obraz livie ma być odtwarzany.

Podajesz zbyt mało informacji, ale zapewne ustawiłeś Main Stream ( Strumień Główny) do podglądu tej kamery, kamera ma pewnie ze 4Mpx i twój mobilny internet nie jest w stanie przerobić takiego transferu.

Posiadam dwie kamery ustawione na niską jakość obrazu. Posiadam że aplikacje imou gdzie obraz z kamer w 4k nawet idzie płynnie tylko HA dziwnie ogranicza.

Może integracja jest w javascript, który się wykonuje po stronie przeglądarki. Jak uzyskujesz dostęp z sieci lan to JS otwiera stream do lokalnego IP. Jak łączysz się zdalnie to nie jesteś w NAT i nie działa? Tak tylko zgaduję bo informacje jakie podajesz są bardzo pobieżne.

1 polubienie

A co bym musiał jeszcze podać. Bo nie jest to wina szybkości łącza. Korzystam na telefonie nie z przeglądarki by zarządzać HA tylko aplikacją.

To nie ma znaczenia bo aplikacja to prawie przeglądarka bo korzysta z webview systemowego. Ogólnie na komputerze gdzie to działa musiał byś otworzyć konsolę developerską (ctrl+shift+i) i pokazać co ja tej karcie jest, złapać co za js na tym siedzi i zobaczyć o co chodzi dokładnie, ale to trochę doświadczenia trzeba. Może na początek powiedz z jakiej karty korzystasz (bo mam wrażenie, że nie domyślnej), jaki stream masz tam podpięty, z jakiego urządzenia dokładnie.

1 polubienie