Onvif - integracja HA

Wykorzystałem w HA integrację Onvif do podłączenia kamer Hikvision (wczęsniej próbowałem integracją Hikvision i QVR Pro, które na QNAPie robi za NVRa).

  1. Czy czas odświeżania na poziomie kilku sekund jest normalny? Czy są inne metody, które np. wyświetlą obraz w czasie rzeczywistym?
  2. Czy jest jakaś opcja, żeby powiększyć podgląd z kamery? Mam je wyświetlane na karcie glance.
  3. Widziałem przy innych integracja z kamerami dodatki, które np. rozróżniają obiekty: ludzi, zwierzęta, pojazdy. Czy ktoś kojarzy jaki to dodatek i czy da się zagonić do pracy z integracją Onvif?
  4. Mam powiadomienia pushowe z clienta qvr pro, ale nie zawsze mam czas i możliwość zerknąć co się dzieje na nagraniach. Chciałbym mając integrację w HA móc zarejestrować kluczowy moment (może być zdjęcie) i jakoś to przesłać, zachować w HA. Wydaje mi się, że na jakimś tutorialu YT widziałem u kogoś w dashboardzie kafelki pokazujące ostatnią złapaną postać. Tutaj by się właśnie przydało to rozróżnianie ludzi od zwierząt, bo mieszkam w takim miejscu, gdzie ciągle nagrywają mi się gonitwy kotów, albo zwierzaki z lasu. Chcę ludzi :smiley: