Problem połączenia się Z2M z hostem ovh poprzez Cloudfare

Witam.
Jestem przedszkolakiem odnośnie HA, mimo tego z pomocą Internetowych fachowców udało mi się postawić HA na Proxmoxie, poinstalować niezbędne dodatki … i do tej pory szło bez problemowo.
Zainstalowałem Z2M za pomocą githuba, wraz z Sonoff …Plus-E na przedłużaczu USB.
Ale po uruchomieniu dostępu zdalnego przez Cloudfare za pomocą domeny …ovh dodatek nie chce się połączyć z hostem ovh. HA działa poprzez z wprowadzonego adresu www - ale Z2M nie…
I chyba mam też problem z tym Sonoffem.
Proszę o pomoc.



Nic nie rozumiemy co chciałbyś nam przekazać, musisz trochę jaśniej.
Na razie zapominam o Cloudflare (i tak bym nie pomógł, bo nie używam), twoje Z2M nie ma prawa działać, bo zdefiniowałeś zupełnie inny sprzęt koordynatora niż posiadasz, “Sonoff …Plus-E” to jest ezsp, a nie deconz.
Nie jestem w stanie zgadnąć też czy ścieżka /dev/ttyACM0 jest dla niego poprawna (musisz to sprawdzić we Wszystkich Urządzeniach.

Tak, ścieżka jest poprawna. Pytanie, czy nie powinienem też pod mqqt ustawić Mosquitto broker?
Tak czy siak - Sonoff pojawił mi się w Urządzeniach oraz usługach. Przy jego konfigracji odpalił się ZHA. Natomiast upieram się przy Z2M.
Przy uruchomieniu Z2M - jest zielona kropka, ale po wejściu w OTWÓRZ INTERFEJS UŻYTKOWNIKA pojawia się ta plansza: Bat Geteway, a w logach:
[09:01:40] INFO: Preparing to start…
[09:01:41] INFO: Socat not enabled
[09:01:42] INFO: Starting Zigbee2MQTT…
Zigbee2MQTT:info 2023-11-20 09:01:45: Logging to console and directory: ‘/config/zigbee2mqtt/log/2023-11-20.09-01-45’ filename: log.txt
Zigbee2MQTT:info 2023-11-20 09:01:45: Starting Zigbee2MQTT version 1.33.2 (commit #unknown)
Zigbee2MQTT:info 2023-11-20 09:01:45: Starting zigbee-herdsman (0.21.0)
Error: Reset error: Error: {“sequence”:-1} after 10000ms
at /app/node_modules/zigbee-herdsman/src/adapter/ezsp/driver/uart.ts:299:23
at Queue.executeNext (/app/node_modules/zigbee-herdsman/src/utils/queue.ts:32:32)

Koordynator (w Twoim przypadku Sonoff) może pracować tylko z jednym dodatkiem. Odinstaluj ZHA (jeśli chcesz działać na Z2M) zrestartuj HA i jeśli się ponownie pojawi “okienko” z możliwością konfiguracji ZHA to kliknij Ignoruj.

Pomogło!
Odłączyłem Sonoff z ZHA i już Z2M odpalił się bez błędów.
Dzięki!