Problem z CC2652P po aktualizacji firmware

Witam Wszystkich :slight_smile:
Mam wielki problem po aktualizacji koordynatora CC2652P do najnowszej wersji,po aktualizacji koordynator jest wykrywany przez system ,zigbee2MQTT łaczy się z nim ale nie ma komunikacji z podłaczonymi urządzeniami które są na liście urządzeń ,cała procedura flashowania przebiegła prawidłowo,próbowałem czyścić i przywracać dane z pamieci NVRAM ale nic to nie pomaga, w tej chwili otrzymuję taki komunikat błędu :

Publish 'set' 'current_heating_setpoint' to 'Termostat lewy grzejnik naprzeciw telewizora ' failed: 'Error: Command 0x847127fffe10035e/1 manuSpecificTuya.dataRequest({"seq":0,"dpValues":[{"dp":2,"datatype":2,"data":[0,0,0,180]}]}, {"sendWhen":"immediate","timeout":10000,"disableResponse":false,"disableRecovery":false,"disableDefaultResponse":true,"direction":0,"srcEndpoint":null,"reservedBits":0,"manufacturerCode":null,"transactionSequenceNumber":null,"writeUndiv":false}) failed (Data request failed with error: 'No network route' (205))'

Mam obawy ze nie wyczyściłem prawidłowo pamieci NVRAM bo z tego co widzę powinno się to chyba zrobic w Home Asistant za pomocą skryptu node : zStackEraseAllNvMem.js /dev/ttyUSB0 a ja zrobiłem to w programie ZIGSTAR GW Multi Tool ,nie mam tylko pojecia gdzie wpisać tą komendę ,mam HA postawionego na maszynie wirtualnej w NAS Qnapa

Proszę o pomoc bo juz nie mam siły :frowning:

Edit:

Witam
Problem rozwiazany ,chyba wrzuciłem firmware z wersji cc2652 RF-Star a ja mam chip Ebyte …
Ponowne fleshowanie rozwiazało problem,Wszystko działa.