Problem z HACS nie chce się zaktualizować

A myślisz, że ja pamiętam? (skoro nawet nie podałeś takich informacji)

IP VM musi być tożsamy z IP HA, bo przecież jakoś się logowałeś do HA.

Musisz dostarczać jakiekolwiek dane, aby ktokolwiek mógł pomóc, tyle ile napisałeś wystarcza jedynie do odpowiedzi w stylu

łączę się w bólu, ale forum nie jest do wylewania żali…

A więc zrób coś, dosłownie cokolwiek - screenshoty z routera, screenshoty z proxmoxa itd.
Masz tam sambę - jesteś w stanie wejść na jakieś udziały?

Jeśli nie ogarniasz podstaw to moim zdaniem ta instalacja jest do zaorania.

PS w innym wątku miedzy wierszami wyczytałem, że zrobiłeś jakąś radykalną aktualizację wszystkiego, a tą kluczową informację tu skutecznie przemilczałeś…

Masz proxmoxa to przywróć migawkę systemu (tej VM w której masz HAOS-ova) sprzed swoich dziwnych ruchów (tj przeskoku kilkunastu dużych wersji HA) - prawdoodobnie to jedyna sensowna droga ratunku, robota na parę dni bo nie wiadomo z czego wystartowałeś, ale skoro rok nie robiłeś aktualizacji niczego… to będziesz miał sporo do czytania.


PPS Integracja HACS 1.22.0 wyszła na początku lutego 2022, a 1.23.0 wyszła pod koniec lutego 2022… więc raczej jeden rok Ci umknął, bo od tego czasu minęły ponad 2 lata…
(jeśli nie aktualizowałeś niczego w tym czasie, a teraz właśnie zacząłem to domniemywać, bo nie sądzę abyś aktualizował wszystko inne, choć troszkę systematycznie, a tylko HACS zostawił na jakiejś zabytkowej wersji)