Problem z lovelace lub frontend

Witam serdecznie cała społeczność. To mój pierwszy post tutaj więc wybaczcie jeśli coś nie tak.

Mam problem z widocznością rożnych kart.

Przygotowując karty na google chrome, karta czasem jest widoczna czasem nie. Pomaga na jakis czas odswiezanie. Niestety wraca do ekranu gdzie niektorych kart brakuje.

Najwiekszy problem jest an android apk. Tam niestety dodane karty do widoku nie pojawiaja sie. Po wyczyszczeniu cache w ustawieniach androida pojawiaja sie na jakis czas potem znów aplikacja wraca do widoku gdzie tych kart brak.

Opcja zdalnego debugowania webwiev jest wlaczona. Jak naprawic ten problem?

Nie mam juz pomyslu

Dziekuje za pomoc

Pokaż kod, pokaż przykłady w postaci screenshotów.
Zachowanie jest typowe dla błędnej konfiguracji lovelace (literówki, użyte niedozwolone opcje itp.) błąd w karcie, która jest “wyżej w kodzie” może powodować problemy z wyświetlaniem kolejnych kart, a nawet kolejnych widoków.

Najprościej stworzyć drugi dashboard (nie widok!) i w nim po kolei wstawiać problematyczne karty.

Tak z innej beczki, to niektóre w szczególności niestandardowe komponenty nie renderują się w niektórych przeglądarkach (bo generalnie dashboardy są renderowane na poziomie przeglądarki).

Dziekuje za inspiracje. Znalazlem problem. Aplikacja ladowala bez problemu karty do momentu az trafila na karte media playera ktory byl niedostepny. Wszystkie karty za przestaly byc ladowane.