Problem z przekaźnikiem TS0012

Cześć!
Posiadam w mieszkaniu jeden włącznik światła, który nie ma podciągniętego kabla neutralnego, a jednocześnie stertuje się nim dwoma różnymi światłami. Dlatego bardzo ucieszyłem się, gdy zobaczyłem ten przekaźnik. Niestety urządzenie nie działa u mnie poprawnie. Przekaźnik jest podpięty do podwójnego włącznika bistabilnego i w momencie gdy próbuję włączyć bądź wyłączyć dwa światła jednocześnie, włącza/wyłącza się tylko jedno z nich w sposób losowy. Widać to na filmie.
Nad stołem znajdują się dwie żarówki po 14W każda, a na książki wcześniej świeciły dwie żarówki po 7W, ale od czasu gdy kręciłem film zostały dołożone kolejne dwa reflektorki po 7W kaźdy - bez zmian. Całość kontroluje Z2M poprzez moduł Sonoff Zigbee 3.0 USB, ale to raczej bez znaczenia, ponieważ jak widać na filmie, poprzez Zigbee światłami można sterować bezproblemowo. Problem występuje jedynie przy sterowaniu poprzez włącznik ścienny, co raczej wskazuje na to, że to sam przekaźnik powoduje problem.

Czy takie zachowanie jest normalne dla tego przekaźnika, czy trafił mi się uszkodzony egzemplarz? Przekaźnik montowałem w październiku i od tamtej pory zachowuje się tak samo i w sumie nauczyłem się z tym żyć, ale żona coraz mocniej narzeka na to światło :slight_smile:

Z góry uprzejmie dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Witaj! narysuj jak to podłączyłeś. Czy tak ?
sch

@MariuszAK
Tak, przekaźnik podłączony jest w sposób prawidłowy, tak jak na podesłanym przez Ciebie obrazku.