Problem z repozytoriami w HACS

Witam,
Czy istnieje sposób na “wymuszenie” na HACS do powtórnego wczytania repozytoriów?
Aktualnie mam HACS wersja 1.22.0 i wczytane 872 repozytoria. W związku z brakiem niektórych postawiłem testowo HA na innej maszynie, zainstalowałem HACS w tej samej wersji i tu mam 976 repozytoriów. Zatem wiele brakuje na produkcyjnym HA.
Czy jedyną metodą jest usunięcie i powtórna instalacja? Jeżeli tak, to czy muszę odinstalować wszystkie dodatki instalowane z HACS, czy po powtórnej instalacji zepną się we właściwy sposób?

Nie wiem skąd te różnice, ale dla formalności u mnie np. ilość repozytoriów to 987.
1

Powaga? a co powiecie na to

System Health

version core-2022.2.5
installation_type Home Assistant OS
dev false
hassio true
docker true
user root
virtualenv false
python_version 3.9.7
os_name Linux
os_version 5.10.98
arch x86_64
timezone Europe/Warsaw

Home Assistant Community Store

GitHub API ok
Github API Calls Remaining 3942
Installed Version 1.22.0
Stage running
Available Repositories 1048
Downloaded Repositories 84

Z tego co wiem: tak, nie, tak, ale najpierw zrób sobie backup.
Przy czym to ostatnie tak jest takie “pół na pół” - zależy czy używałeś niestandardowych repozytoriów.
Ilość dostępnych repozytoriów zależy od opcji zaznaczonych podczas instalacji HACS

Dziękuję za poradę.
Backup - podstawa!

No właśnie… Niby to samo, a nie to samo :slight_smile:
image

Do liczby standardowych repozytoriów na tym ekranie doliczane są też te dodane ręcznie do HACS.
Okolice 970 to zapewne przy zaznaczonych ptaszkach podczas instalacji przy Integracjach i Interfejsie użytkownika, a nie zaznaczonych AppDaemoni NetDaemon.

Właśnie usunąłem i ponownie zainstalowałem HACS. Efekt:


teraz będę sprawdzał co (nie)działa :slight_smile:


i pojawił się brakujący dodatek!