Problem z zalogowaniem się do rutera

Witam
Otrzymałem nowy ruter firmy Technicolor DGA4134NLK.
Po podłączeniu go działa dobrze, ale nie mogę się zalogować do niego aby zmienić ustawienia .
Po wpisaniu 192.168.1.1 widz panel i podstawowe informacje

Próbując zalogować z danych z etykietki rutera


Otrzymuje informacje, że użytkownik lub hasło jest niepoprawne
Testowałem:

admin 
admin

admin 
Password / password

admin
FK.......pgFJa (które jest hasłem dostępu)
...

W sieci znalazłem jakieś “uniwersalne”, które też są błędne .

Wiele miałem ruterów i nigdy nie miałem problemu z dostępem do ustawień a teraz potrzebuje Waszej pomocy
/
Po podłączeniu laptopa kablem do rutera i poprawnym wpisaniu hasła nadal brak dostępu
Zmieniłem przeglądarkę na inną , zrestartowałem ruter - bez sukcesu.
Dostawca twierdzi, że z ich strony wszystko OK (dostarczył ruter, hasło “fabryczne” na etykiecie )
Przy logowaniu jest widoczne hasło więc nie ma możliwości błędnego wpisania. :grin:

Każdy router ma opcje resetu i powrotu do ustawień fabrycznych

Wiem ale to jest nówka sztuka dodałem tylko HA ,żarówki, przełączniki …
Mam dostęp do rutera przez kasę fiskalną (przeglądarka) , resztę robię wieczorem za pomocą zdalnego pulpitu.
Ruter jest też modemem, czy jak zresetuje mój identyfikator użytkownika zostanie wykasowany?
Pytam bo poprzedni ruter (5 lat temu) instalował “inżynier” podłączył i kazał czekać na aktywacje.
Jak się okazało po 2 dnia, że błędnie wprowadził identyfikator użytkownika poprawiłem i Internet zaczął działać ( wtedy takie dane otrzymałem z ruterem, teraz nie)
Boję się, że po resecie ruter przestanie działać i firma ( terminal płatniczy przez Internet ) przestanie działać i żona mnie zaje…e

Echhhh… Nie jestem Wróżbitą i szklanej Kuli nie mam.
Każdy ISP daje Ci login i hasło ( zależy od sposobu dostępu do jego infry ).
Podłącz normalny komputer z normalną przeglądarką a nie przez kase lookaj.

  1. Jeżeli hasło jest **** przy wpisywaniu, spróbuj je wpisać wpierw w notatniku aby sprawdź czy klawiatura wprowadza prawidłowe znaki.
  2. Wielkość liter ma znaczenie.
    3 Większość dostawców konfiguruje routery automatycznie (Zdalnie) nawet po resecie. Ale musisz się tego dowiedzieć od swojego ISP